آموزش رایگان فارکس

آموزش فارکس، آیا واقعا لازم است؟

 

اغلب فعالان بازار سرمایه و مالی با بازار فارکس آشنا هستند، بازاری که در روزانه در آن هزاران میلیارد دلار جا به جا میشود، برخی سود می کنند و بسیاری دیگر ضرر! اما چرا برخی سود می کنند؟!

 

مسلما دیدن آموزش های لازم و داشتن دانش بالا رمز موفیت در بازار فارکس است، آموزش فارکس در وب سایت سهام 724  کاملا رایگان است و شما به صورت کاملا رایگان می توانید از آموش های به روز و کاربردی فارکس استفاده کنید.

 

اساتید زیادی در زمینه فارکس آموزش می دهند که شناخته شده ترین آنها، آقایان هومن مقراضی، رضا گلشاهیان و رضا خانتاراج هستند، در ادامه می توانید آموزش های این اساتید مطرح را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید

 

دوره آموزش فارکس چقدر زمان می برد؟

 

مدت زمان آموزش ابتدایی فارکس کاملا بستگی به خود شما دارد اما به طور کلی مباحث مقدماتی را می توانید در کمتر از یک ماه فرا گیرید، لطفا دقت داشته باشید در این بازار همواره باید به دنبال آموزش های جدید و کسب علم باشید و هیچ انتهایی برای آن نیست.

 

فعالیت بدون آموزش ریسک دارد!

 

فعالیت در بازار فارکس خصوصا به دلیل داشتن لوریج یا اهرم (لوریج چیست) ریسک بالایی دارد و اکثر افراد سرمایه خود را از دست می دهند، لذا کیدا توصیه می گردد ابتدا نسبت به آموزش کامل اقدام کنید و سپس با سرمایه ای منطقی وارد بازار شوید، به هیچ عنوان سرمایه اصلی زندگی خود شامل خانه و خودرو و یا وام بانکی را را وارد این کار نکنید.

آموزش فاکس با رضا خانتاراج

دانلود رایگان پکیج استناد خانتاراج

آموزش فارکس با هومن مقراضی

دانلود رایگان پکیج استاد مقراضی

آموزش فارکس با رضا گلشاهیان

دانلود رایگان پکیج استاد گلشاهیان